Nasze kursy

Kursy języka angielskiego jakie oferujemy

Kursy języka angielskiego

Jesteśmy członkiem Programu
Partnerskiego Advantage Standard Member.

Advantage Standard Member badge
Kursy języka angielskiego dla dorosłych

Kursy dla dorosłych

Jeśli tu trafiliście, znaczy że dojrzeliście do momentu, by podszlifować swoje umiejętności językowe, bądź od podstaw chcecie się nauczyć mówić w języku angielskim. Dlatego mamy dla Was dobrą wiadomość – wiemy, jak zrobić, by Wasza decyzja została zrealizowana.

W zależności od tego, czy chcecie po prostu nabyć biegłości w komunikacji w języku angielskim, czy potrzebujecie certyfikatu potwierdzającego Wasze umiejętności, odbędziemy z Wami rozmowę weryfikującą Wasz poziom znajomości języka i zarekomendujemy najlepszy dla Was kurs.
Zapraszamy do kontaktu z nami.

Kursy języka angielskiego dla młodzieży

Kursy dla młodzieży

Dzisiejsza młodzież będzie w przyszłości żyła w zupełnie innym świecie niż obecny – w jeszcze bardziej zglobalizowanym, gdzie kultury i języki będą się przenikać. Dlatego umiejętność porozumiewania się w języku angielskim zdecydowanie ułatwi im wejście w dorosłość i wybór miejsca pracy czy miejsca do życia. Z tego względu nauka języka angielskiego powinna być równie oczywista, jak nauka matematyki.

Ponadto zapraszamy młodzież na kursy przygotowujące do egzaminów, gdzie uczymy nie tylko słówek czy form gramatycznych, ale także technik wykonywania poszczególnych testów.

Specjalistyczne kursy

Kursy specjalistyczne

Język angielski biznesowy, finansowy czy prawny charakteryzuje się specjalistycznymi zwrotami, formułami i zasadami. Jeśli w życiu zawodowym na co dzień (lub nawet od święta) posługujecie się językiem angielskim i chcecie nabrać większej biegłości i pewności, to trafiliście idealnie. Nasi nauczyciele bez problemu wprowadzą Was w meandry specjalistycznych angielskich sformułowań.

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kursy dla dzieci

Kto z nas nie marzył o biegłości językowej nie tylko w języku ojczystym? Jeśli myślicie o tym, by Wasze niedoszłe marzenie stało się rzeczywistością dla Waszych dzieci, to dobrze trafiliście!

Na kursy języka angielskiego zapraszamy dzieci już od 4 roku życia, by jak najwcześniej zaczęły mieć styczność z językiem angielskim i naturalnie zaczęły się z nim oswajać, jak z językiem ojczystym, którego nadal się uczą. Nauka dwóch języków w jednym czasie ma pozytywny wpływ na rozwój obu półkul mózgowych dziecka. Ponadto ich plastyczność powoduje, że nauka idzie znacznie szybciej, niż w przypadku osób dorosłych.