ANNA

Anna Choruży

ENGLISH TEACHER

Od wielu lat pracuję jako nauczyciel i wykładowca, jestem egzaminatorem egzaminów maturalnych podstawowych i zaawansowanych. Udało mi się połączyć zawód i pasję.
Ukończyłam studia podyplomowe z Business English, mentoringu nauczania języków obcych oraz edukację na odległość w erze cyfrowej. Uwielbiam dzielić się wiedzą, a praca z ludźmi dodaje mi energii. Wychodzę naprzeciw oczekiwaniom uczniów i przygotowuję dla nich interaktywne lekcje do wykorzystania w trakcie i po lekcji.

Od 27 lat uczę języka angielskiego uczniów o różnym stopniu zaawansowania, w wieku od 8 lat do osób dorosłych. Mam doświadczenie w pracy w państwowych i prywatnych szkołach językowych. Zajmuję się prowadzeniem zajęć grupowych i indywidualnych, a także kursów ogólnych i zawodowych języka angielskiego w firmach. Ostatnio uczę studentów na uniwersytecie w zakresie pedagogiki, logistyki, psychologii oraz grafiki i multimediów.

Nadal uważam, że nauka jest łatwa i efektywna, jeśli prowadzona jest w zachęcającym środowisku. Moja specjalność to rozwój multimediów, metodyka nauczania na odległość, e-learning, szkolenia w firmie, coaching, szkolenia dla nauczycieli, nauczanie EFL, blogowanie.
Jestem pasjonatką eko ogrodu, gotowania, permakultury i podróży.