HEATHER

Heather Ryan

Nazywam się Heather Ryan i nauczam języka angielskiego już od 12 lat.
Urodziłam się i wychowałam w Limerick w Irlandii. W 2014 roku przeprowadziłam się z rodziną do Polski. Mam dwóch synów i córkę – Mateusza, Patryka i Sofię.

Ukończyłam University of Limerick w Irlandii w 2010 roku z tytułem licencjata w zakresie języków stosowanych. Później uczęszczałam do WSJO w Poznaniu i uzyskałam tytuł licencjata z filologii hiszpańskiej. Uzyskałam również certyfikat do nauczania języka angielskiego jako drugiego języka podczas studiów. Pomiędzy studiami jeździłam do Argentyny i przez trzy lata nauczałam angielskiego w lokalnej akademii języka angielskiego niedaleko Buenos Aires.

Przez ostatnie pięć lat pracowałem w amerykańskiej szkole w Gdyni jako nauczyciel języka angielskiego i nauczyciel prywatny.
Jestem otwarta i tolerancyjna na wszelkie zwyczaje, wartości i tradycje. Moje lekcje są zawsze żywe, wypełnione przyjemnymi aktywnościami, a co najważniejsze – są korzystne dla moich uczniów.

Nauczanie to moja pasja i hobby, więc mam ogromne szczęście, że pracuję w edukacji. Nie mogę się doczekać następnych lat nauczania wspaniałych uczniów na całym świecie!