IRYNA LADYHINA

IRYNA LADYHINA

ENGLISH TEACHER

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy odwiedzili stronę i są zainteresowani nauką języka angielskiego. Nazywam się Iryna. Jestem dobrze zorganizowaną i certyfikowaną lektorką języka angielskiego z ponad 5-letnim doświadczeniem w nauczaniu studentów na całym świecie.

Posiadam tytuł magistra nauk pedagogicznych z międzynarodowymi certyfikatami, takimi jak TKT, CELT-S, TEFOL/TESOL oraz International Helen Doron dyplom.

Jestem pełna entuzjazmu i kreatywności. Odkąd byłam studentką, brałam czynny udział w spotkaniach okrągłego stołu środowiska obcojęzycznego. Nie wyobrażam sobie życia bez nauczania.

W życiu studenckim miałam okazję pracować w różnych sferach biznesu. Byłam dyspozytorką-sekretarką w Dziekanacie Instytutu Języka i Literatury, organizowałam i nadzorowałam imprezy dla ambasad różnych krajów. Wszystko co mnie otacza, jest związane z językiem angielskim. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami, którzy swoimi wysiłkami i sukcesami motywują mnie do rozwoju nauczycielskiego i poświęcenia się w 100% mojej ulubionej pracy.

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami, dołącz do nas! To będzie ekscytująca podróż.